Baadshaho 2017 | HD Filmi Kesintisiz izLeyin

Baadshaho 2017

adminAralık 8, 2018

Geçmişten günümüze usta hırsızlarla ilgili bir çok yapıta tanık olduk. Onların yeteneklerini kullanışı, inceliklerini ve yaptıkları işin en iyisi olmaya çalıştıklarını gördük. En iyi hırsızlarda prensipleri olan hırsızlardı her zaman. bizim Cingöz Recai gibi. Sadece zenginlerden çalan ve hak etmeyen kimseden bir şey almayan bu adam takdir edilesi durmaktadır. Baadshaho izlerken de işi çok narin yapan bir hırsızı göreceğiz. Hint filmlerinin aksiyon tarzında iyi olduğu seçkin yapıtlardandır.

Baadshaho izle
Yaşanmış bir olaydan esinlenilen filmde; Ajay Devgn, adında usta bir hırsız vardır. Bu hırsız yüklü miktarda altınla kaçmıştır. Onu yakalamak isteyen Vidyut Jammwal ve eski bir ordu mensubu olan Emraan Hashmi, ellerinden geleni yapmaktadırlar. Fakat bu hırsızı kendilerine çekmeleri için farklı yollar deneyeceklerdir. Bu sefer hırsız yakalayacak ve altınları da kurtaracaklardır. Baadshaho filminde güzel bir Hint seyir keyfini yaşayacaksınız.

Categories
Paylaşımlar0

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website

Hilbet Holiganbet Grandbetting betebet Elexbetescort istanbul aksiyon filmleri 2019komedi filmleri 2019youtube mp3 dönüştürücü iosfar cry 5 türkçe yamayetişkin sohbetbizimmekanaşk sözleri