Bir Çılgının İçinde 2008 | HD Filmi Kesintisiz izLeyin

Bir Çılgının İçinde 2008

adminNisan 18, 2020
Uzaylıların dünyaya gelme kararında kullandıkları aracın yol açtığı komedi dolu macerayı anlatan Bir Çılgının İçinde filmi Meet Dave ismiyle 2008’de Eddie Murphy’nin başrol aldığı yapım oldu. Ufak tefek uzaylıların yeryüze geldikleri garip bir araç büyük olay yaratacaktır. Çünkü gelen uzay aracı bu geminin komutanı olan Dave’in binlerce kat daha büyük bir görünümündedir. Liberty Adasına iniş yapan bu devasa insan formundaki gemi ile insanlar karşı karşıya gelmiştir. Aslında geliş amaçları tüm okyanusları yok edecek olan bir tuz küresini aramalarıdır. Yani iyi niyetli ve gezegeni kurtarmak için faydalı bir arayıl içerisindedirler.

Bir Çılgının İçinde izle, gelen uzaylı mürettebatın küreyi kurtarıp görevi tamamlaması için 48 saat süreleri bulunmaktadır. Atlantik okyanusuna atacakları bu küre tüm dünyayı kurtaracaktır. Fakat mürettebat iki gün boyunca New York’ta kargaşa ve kaosun içinde koşturacaktır. Gemi tam bir insan boyutundadır ve içinde küçük uzaylı çalışanlar bulunmaktadır. Durumu kurtarabilmek için gemiyi insan gibi hareket ettirmeleri ve kimseye bu durumu çaktırmamaları gerekiyor. Komedi yüklü bu filmde maceraya koşan ekibiyle gezegeni kurtarabilmek için eğlenceli işlere gireceklerdir. Brian Robbins’in yönettiği Bir Çılgının İçinde filmini Rob Greenberg ve Bill Corbett kaleme aldı. Eddie Murphy, Elizabeth Banks ve Gabrielle Union’ın oynadığı Meet Dave’i 1080p izleyebilirsiniz. Bir Çılgının İçinde 2008 Full Türkçe Dublaj izleyeceklere keyifli komedi seyri dilemekteyiz.

Categories
Paylaşımlar0

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website

Hilbet Holiganbet Grandbetting betebet Elexbetescort istanbul aksiyon filmleri 2019komedi filmleri 2019youtube mp3 dönüştürücü iosfar cry 5 türkçe yamayetişkin sohbetbizimmekanaşk sözleri