Coffee & Kareem , ve 2020 | HD Filmi Kesintisiz izLeyin

Coffee & Kareem , ve 2020

adminNisan 18, 2020
Coffee & Kareem izleyicileri, Ed Helms ile Terrence Little Gardenhigh adlı küçük oyuncunun Coffee ve Kareem karakterlerini canlandırdığı bir aksiyon ve komedi filmi izleyecekler.

Michael Dowse ’nin yönetmen koltuğunda oturduğu bu aksiyon komedi Coffee Kareem filminde James Coffee, bir polis memurudur ve Vanessa Manning adında bir kadınla çıkmaktadır. Kareem ise Vanessa ’nın oğludur ve annesinin Coffee ile çıkmasınadan hiç hoşnut değildir. Bunun için de bir şeyler yapmak ister ve annesinin erkek arkadaşı James ’i korkutmak için bir suçlu kiralamaya çalışır. Ne var ki Detroit ’in en acımasız uyuşturucu çetesini bulmuştur. Artık kendilerini korumak ve bu durumdan kurtarmak için Coffee ile Kareem ’in bir takım olması gerekir.

Coffee & Kareem filminde James Coffee isimli polis memurunu Ed Helms canlandırırken, Vanessa Manning isimli sevgilisini canlandıran kadın ise pek çok filmden aşina olduğunuza emin olduğumuz Taraji P. Henson. 12 yaşındaki Kareem rolünde ise yukarıda da bahsettiğimiz üzere Terrence isimli bir oyuncu oynuyor.

Ciddi filmlerden sıkıldıysanız bu aksiyon komedi filmi ile zor geçen günlere biraz neşe katabileceğinizi düşünüyoruz. Coffee & Kareem izleyicilerine bol keyifler.

Categories
Paylaşımlar0

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website

Hilbet Holiganbet Grandbetting betebet Elexbetescort istanbul aksiyon filmleri 2019komedi filmleri 2019youtube mp3 dönüştürücü iosfar cry 5 türkçe yamayetişkin sohbetbizimmekanaşk sözleri