Foxtrot Six 2019 | HD Filmi Kesintisiz izLeyin

Foxtrot Six 2019

adminNisan 18, 2020
Endonezya halkına zulüm eden bir lideri indirmek için toplanan ekibin yolculuğunu anlatan Foxtrox Six filmi 2019’da aksiyon ve bilim kurgu yapımı olarak gösterim yaptı. Daha önceleri deniz komandosu olarak görev yapmış olan Angga, insanlara eziyet etmeye başlayan bir siyasal liderin peşine düşmeye karar verirler. Tanıdığı ve işinde iyi olan arkadaşlarını işin içine dahil eden deniz komandosu ekibiyle olaya dahil olmuştur. Dünyanın yaşadığı kıtlık sorunu içerisinde daha önceleri petrol değer kazanırken artık bunun bir önemi kalmamıştır.

Foxtrox Six izle, insanların gıda maddelerine erişimi kısıtlandığı için en önemli madde haline gelir. PIRANAS adına sahip olan bir partinin bunu avantaja çevirip insanların birbirini öldürmesini istemesi işleri son raddeye getirmiştir. Bu partinin lideri olan Barona isimli kişi insanlara destek oluyor gibi gözüküp medyada şirin davransa bile tek derdi kendi cebini daha fazla doldurmaktır. Buna engel olmak isteyen Angga arkasına aldığı usta savaşçılar ile bu düzene karşı gelecektir. Baskın filminde yer alan bazı oyuncuların olduğu aksiyon dolu Foxtrox Six’de başrol olarak Oka Antara’i görmekteyiz. Randy Korompis’ın yazıp yönettiği Foxtrox Six’in diğer oyuncuları arasında Verdi Solaiman, Chicco Jerikho ve Rio Dewanto yer almaktadır. Foxtrot Six 2019 Full izleyeceklere aksiyon dolu keyifli seyir dileriz.

Categories
Paylaşımlar0

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website

Hilbet Holiganbet Grandbetting betebet Elexbetescort istanbul aksiyon filmleri 2019komedi filmleri 2019youtube mp3 dönüştürücü iosfar cry 5 türkçe yamayetişkin sohbetbizimmekanaşk sözleri