Goutham Nanda 2017 | HD Filmi Kesintisiz izLeyin

Goutham Nanda 2017

adminAralık 8, 2018

Zengin insanlar hayata hep tepeden bakarlar. Bu hayata zengin olarak gelen insanlar için geçerlidir. Bu tip insanlar için kendilerinden başka herkesin kendisinden küçük ve aşağıda olduklarını düşünürler. Kendi statüleri her ne olursa olsun, kendilerini bulutlarda hissederler. Bu insanların parası olduğu için mutlu oldukları düşünülür. Fakat bu olay tam tersidir. Parası olan insanlar, fakir insanlardan daha mutsuzlardır. Goutham Nanda filminde de buna benzer bir hikayeyi irdeleyeceğiz.

Goutham Nanda izle
Zengin bir iş adamının oğlu, çocukluğuna dair hiç bir şey bilmemektedir. O duyguları tamamen kaybetmiştir ve yeniden kazanmak için elinden geleni yapmak ister. Bu duyguları geri kazanmak için nasıl bir yol izleyeceğine dair en ufak bir fikri yoktur. Bu uğurda da elinden ne gelirse yapmak için mücadele edecektir. Hint filmleri izlerken göreceğiniz dans sahneleri ve aksiyon sahneleri Goutham Nanda filminde de bulunuyor.

Categories
Paylaşımlar0

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website

Hilbet Holiganbet Grandbetting betebet Elexbetescort istanbul aksiyon filmleri 2019komedi filmleri 2019youtube mp3 dönüştürücü iosfar cry 5 türkçe yamayetişkin sohbetbizimmekanaşk sözleri