Güzel ve Çirkin 2017 | HD Filmi Kesintisiz izLeyin
Güzel ve Çirkin 2017
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
497 Görüntülenme

Güzel ve Çirkin 2017

Disney klasiklerinden Güzel ve Çirkin filminin yeniden uyarlaması olarak daha kaliteli efektlerle çekilen Güzel ve Çirkin 2017 filmi Bill Condon ’un yönetmenliğiyle karşımıza çıkan fantastik ve aile filmidir.

Müzikal kategorisinde de kendisini gösteren Güzel ve Çirkin filminin orijinal ismi Beauty and the Beast ’tir. Güzel ve Çirkin 2017 filminin başrollerinde ünlü oyuncu Emma Watson ile Dan Stevens ve Luke Evans isimlerini görmekteyiz. Sinema kariyerine küçük yaşında Hermione Granger karakteriyle başlayıp sevilen bir oyuncu haline gelen Emma Watson Güzel ve Çirkin filminde Güzel kısmı temsilen Belle karakterine hayat vermiştir.

Güzel ve Çirkin filminin hikayesi yıllardır bilinen hikayeyle aslında aynıdır. Biraz daha genişletilmiş mitolojik kökeni ve daha kaliteli efektlerle izleyiciye daha iyi bir Güzel ve Çirkin hikayesi yaşatılmak istenmiştir. Filme göre eylemlerinden dolayı ceza olarak, genç bir prens gizemli bir büyücü tarafından canavara dönüştürülür. Genç prensin maruz kaldığı bu lanetin kalkmasının tek yolu prensin birini hakkıyla sevmeyi öğrenebilmesi ve bunun karşılığında da sevdiği kişinin kalbini ve sevgisini gerçek anlamda kazanabilmesidir. Genç bir kız olan kitap kurdu Belle, babasını kurtarmak için kaleden geçmek zorunda kalır ve Çirkin, yani canavar onu esir olarak alır. Çirkin ’in hizmetkarlarının da yardımıyla Belle yavaş yavaş Çirkin ’e değer vermeye başlayacaktır. Bu esnada da kendisiyle evlenmek isteyen ve bunu takıntı derecesine getiren bir avcı olan Gaston ’dan da uzak durmaya çalışacaktır. Gaston ise bu canavarı avlamak niyetindedir.

Keyifle izlenebilecek olan Disney filmi Güzel ve Çirkin 2017 izleyicilerini sitemize bekleriz.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?