Her Çocuk Özeldir | HD Filmi Kesintisiz izLeyin
Her Çocuk Özeldir
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
3,226 Görüntülenme

Her Çocuk Özeldir

Kişilerin kendi psikolojileri kendilerine özeldir. 5 parmağın beşi de bir olmadığı gibi bütün insanlarda aynı değildir. Bu konuyu en iyi şekilde irdeleyen Her Çocuk Özeldir izleyicisi, bu film sayesinde hayatına yeniden yön verebilmeyi öğrenmiştir. Tüm dünya genelinde tanınan ve bütün filmlerinin ilgiyle izlendiği yönetmen ve oyuncu Aamir Khan’ın mükemmel eseri olan Taare Zameen Par filmi büyük bie etki yaratmıştır.
27 Aralık 2007 tarihinden itibaren sürekli olarak izlenen ve her izlendiğinde de farklı bir etki bırakan yapıtın nihayet Türkçe dublajı çekildi. Uzun süredir beklenen bir film olmasına karşın dublajın nasıl yapıldığı da merak konusu. Filmin konusuna değinecek olursak eğer; Yaşadığı süre boyunca yani küçük yaşından beri sayıları ve harfleri bir türlü algılayamayan Ishaan, hem ailesi hemde çevresi tarafından salak ve geri zekalı muamelesi gören bir çocuğun yatılı okulla beraber değişen hayatını konu alıyor.
Yatılı okulda da aynı şekilde muamele gören Ishaan’ı resim öğretmeni fark etmiştir. Onun aslında çok zeki ve yetenekli bir genç olduğunu keşfeden öğretmen çocuğun yeteneklerini ortaya çıkarmıştır. Yerdeki Yıldızlar filminin yönetmenliğini Aamir Khan üstlenirken, yapımcılığını Aamir Khan ve Ajay Bijli birlikte yürütmüşlerdir. Filmin mkemmel senaryosunu ise Amole Gupte kaleme almıştır. Darsheel Safary , Aamir Khan , Tanay Chheda , Tisca Chopra ve Vipin Sharma gibi ünlü oyuncularda bu harika filmde rol almıştır. Her Çocuk Özeldir filmini full hd veya 720p seçenekleriyle sitemizden HD olarak
izleyebilirsiniz. Her Çocuk Özeldir yapımını ayrıca türkçe dublaj izlemek isteyen izleyiciler için Her Çocuk Özeldir türkçe dublaj izle bölümünden sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz.
Her Çocuk Özeldir izlerken bir problemle karşılaşırsanız veya düşüncelerinizi bildirmek için
aşağıda bulunan yorum yap yerinden bizlere yorum yapabilirsiniz.
Sizlere en mükemmel Her Çocuk Özeldir full izle seçeneğini sağlarken bizlere bir teşekkürü çok
görmeyin

  • Yorumlar
  • Detaylar