İçimdeki Güneş 2018 | HD Filmi Kesintisiz izLeyin

İçimdeki Güneş 2018

adminKasım 12, 2018

Bazen insan aradığı şeyi hiç bir zaman bulamaz. Özellikle arandığı zaman hiç bir şey bulunmaz. konu aşksa onu aramak işin en zor tarafıdır. Beklenmeyen bir zamanda gelen aşk gibisi yoktur. Bunu tecrübe edinen Isabelle için hayat oldukça zor geçmiştir. Yaşadığı bir çok ilişkinin sonunda aradığı aşkı bulamamıştır. İçimdeki Güneş izlerken göreceğiniz bir Fransız aşk filmidir.

İçimdeki Güneş izle
Fransa^da ressamlık yapan Isabelle, geride zor bir evlilik bırakmıştır. Şimdi özgür ve dul olan Isabelle; geçirdiği bu son evlilikten sonra mutsuz, umutsuz ve kararsız bir yapıya sahip olmuştur. Paris’te yaşamasına rağmen, bu aşıklar şehrinde bile istediği aşkı bulamaz. Burada bir kaç aşkı denemiş roller farklı ama sonuçların aynı olduğu gerçeğini değiştirmez. Isabelle’in aşkı aradığı yerin yanlış olduğunu anlaması çok gecikmez. 1 ödül ve 3 ödül adaylığı bulunan yapım festivallerde oldukça beğeni toplamış bir yapımdır. İçimdeki Güneş filmini romantik filmler içinde izleyebilir ve diğer iyi yapımları seyredebilirsiniz.

Categories
Paylaşımlar0

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website

Hilbet Holiganbet Grandbetting betebet Elexbetescort istanbul aksiyon filmleri 2019komedi filmleri 2019youtube mp3 dönüştürücü iosfar cry 5 türkçe yamayetişkin sohbetbizimmekanaşk sözleri