Maymunlar Cehennemi Başlangıç 2011 | HD Filmi Kesintisiz izLeyin

Maymunlar Cehennemi Başlangıç 2011

adminNisan 18, 2020
Maymunlar Cehennemi Başlangıç izle, Maymunlar Cehennemi serisinin 2011 filmi Maymunlar Cehennemi: Başlangıç filmininin yönetmen koltuğunda Maymunlar Cehennemi serisinin yalnızca bir filmini yönetmiş olan Rupert Wyatt oturuyor.

Rise of the Planet of the Apes filminin başrolünde James Franco ’yu Will Rodman karakterini canlandırırken izliyoruz. Franco ile başrolü paylaşan Andy Serkis ise Maymunlar Cehennemi dünyasının en önemli karakteri olan Caesar rolünü üstleniyor. Bu iki isim haricinde Maurice rolünde Karin Konoval ismini ve Caroline Aranha rolünde de Freida Pinto ismini izliyoruz. 1988 yılında başlayan Maymunlar Cehennemi akımı aslında bir romandan uyarlama. 2011 yılında çekilen Maymunlar Cehennemi Başlangıç filminde ise beynin kendini iyileştirmesini sağlayacak bir madde geliştirilir ve Caesar isimli şempanze üzerinde bu maddenin deneyi yapılır. Bu madde öngörülemez bir şekilde Caesar ’ın zekasını geliştirecektir. Will, Caesar ’ın kendi doğasında yaşamasını savunsa da ne var ki maddenin geliştirildiği şirket onu şirket mülkiyeti olarak görecektir. Bu durumda Caesar, kafese kapatılmış olan tüm şempanzelere aynı maddeden vererek hepsini daha zeki şempanzeler haline getirir ve hep birlikte insanlara karşı mücadele ederek ortalığı birbirine katacaklardır.

Bir Oscar adaylığına layık görülmüş olan Maymunlar Cehennemi Başlangıç Türkçe Dublaj izleyicilerine keyif ve bilimkurgu dolu bir aksiyon seyri dileriz. Altyazılı film izlemeyi tercih eden izleyicilerimiz Maymunlar Cehennemi Başlangıç altyazılı izlemek için videonun alt kısmından altyazılı seçeceğine tıklayabilirler.

Categories
Paylaşımlar0

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website

Hilbet Holiganbet Grandbetting betebet Elexbetescort istanbul aksiyon filmleri 2019komedi filmleri 2019youtube mp3 dönüştürücü iosfar cry 5 türkçe yamayetişkin sohbetbizimmekanaşk sözleri