Beyrut – Beirut 2018 | HD Filmi Kesintisiz izLeyin
Beyrut – Beirut 2018

Beyrut – Beirut 2018

Apr. 11, 2018USA109 Min.17,112
Oyunuz: 0
0 0
Peki buradaki olay nedir?

Açıklama

Beyrut şehrinde kaçırılan bir adamın diplotmat dostunun onu kurtarmak için verdiği mücadeleyi anlatan Beirut filmi 2018’de suç ve gerilim yapımı olarak gösterime girdi. 80’li yıllarda geçen hikayede arkadaşını sağ salim tekrar kurtarmak için diplomatın bağlantılarını kullanarak araya giren casuslarla birlikte verdikleri zorlu sınavı konu alıyor. Mason Skiles’ın Beyrut’ta yaptığı iş ona son derece güzel bir hayat sunmaktadır.

Beyrut izle, eşi Nadia ile birlikte harika evlerinde 13 yaşında olan Filistinli Karim’e rehberlik etmektedirler. Yüksek mertebe insanlar için düzenledikleri bir parti ile aileyi tanıyoruz. Karim burada onlara yardımcı olmak ve hizmet vermeleri için çabalamaktadır. Fakat CIA’den Mason’nın arkadaşı olan bir adam Karim’i sorguya çekmek ister. Abisi yüzünden sorgulanmak durumunda kalan Karim için işler kötüye gitmektedir. O gece Mason’nın yaşamayı sonsuza dek değişecektir. Brad Anderson’nın yönettiği Beyrut filminin senaryosu Tony Gilroy tarafından yazıldı. Jon Hamm, Rosamund Pike ve Mark Pellegrino’ın yer aldığı Beirut’u türkçe dublaj izleyebilirsiniz. Beyrut 2018 Full Film izleyeceklere keyifli suç film seyri diliyoruz.

Orijinal İsmi Beirut
IMDb Puanı 6.4

Yönetmen

Yönetmen

Oyuncular

Paylaşımlar0

Benzer Başlıkları

Yoruma Kapalı
Hilbet Holiganbet Grandbetting betebet Elexbetescort istanbul aksiyon filmleri 2019komedi filmleri 2019youtube mp3 dönüştürücü iosfar cry 5 türkçe yamayetişkin sohbetbizimmekanaşk sözleri