Bir Bilsen – The Half of It | HD Filmi Kesintisiz izLeyin
Bir Bilsen – The Half of It

Bir Bilsen – The Half of It

May. 01, 2020USA104 Min.N/A
Oyunuz: 0
0 0
Peki buradaki olay nedir?

Açıklama

Okulun akıllı lakin çekingen kızı olan Ellie Chu’nin aşk hikayesini anlatan Bir Bilsen filmi The Half of It adıyla 2020 senesinde Netflix’te vizyon yapmış romantik komedilerden biri olmuştur. Liseye gitmekten olan Ellie derslerinde başarılı bir öğrencidir. Okulun popüler öğrencisi ve bununla birlikte futbol takımı oyuncusu olan Paul, okulun en havalı kızından hoşlanmaktadır. Onu etkileyebilmenin yollarını arayan Paul, Ellie Chu’dan bu konuda takviye istemiştir.

Bir Bilsen izle, Paul’a yardımı kabul etmiş olan Ellie bir vakit sonradan kendisinin bile daha bilmediği bazı gerçekler ile karşısında karşıya kalacaktır. Bir yana kızı etkilemeye çalışan çocuğa asistan olurken bir de sahiden etkilemeye çalıştıkları bu kızdan kendisininde hoşlanmaya başladığını anlar. Karışık bir hal bölge aşık etme operasyonu komik olaylara kapı açmaya başlamıştır. İçten içe gizlice sevdiğini farkettiği kıza ikiside gelmek için acayip yöntemler denemeye başlamışlardır. Alice Wu’nun yazıp yönettiği Bir Bilsen filminde Enrique Murciano, Becky Ann Baker ve Leah Lewis yer alıyor. Son günlerin popüler romantik komedi filmi olan The Half of It yüksek puanıyla uyarı çekiyor. Bir Bilsen 2020 Türkçe Dublaj izleyeceklere keyif alacakları bir film dilemekteyiz.

Orijinal İsmi The Half of It
IMDb Puanı N/A

Yönetmen

Yönetmen

Oyuncular

Paylaşımlar0

Benzer Başlıkları

Yoruma Kapalı
Hilbet Holiganbet Grandbetting betebet Elexbetescort istanbul aksiyon filmleri 2019komedi filmleri 2019youtube mp3 dönüştürücü iosfar cry 5 türkçe yamayetişkin sohbetbizimmekanaşk sözleri