Çelik Yumruklar – Real Steel | HD Filmi Kesintisiz izLeyin
Çelik Yumruklar – Real Steel

Çelik Yumruklar – Real Steel

Oct. 07, 2011USA, India127 Min.274,463
Oyunuz: 0
0 0
Peki buradaki olay nedir?

Açıklama

Teknolojinin gelişmesi sonucu robot boksunun popülaritesini artmasını konu alan Çelik Yumruklar filmi orijinal ismiyle Real Steel 2011 senesinde Hugh Jackman‘nın başrol olarak yer aldığı film vizyona antre yapmıştır. Bundan Böyle millet değil robotların boks yaptığı bir dünyada geçen hikayede külüstür bir robotun toplarlanıp baştan yapılandırılmasıyla ringlere adım atmasını izleyeceksiniz. Charlie Kenton isimli adam robotların ele geçirdiği sektör içerisinde bundan böyle ünün yitirmiş eski bir boksördür. Tonlarca ağırlığa sahip dev robotların daha fazla alaka gördüğü bir dünyada artık unutulmaya yüz tutmuş eski şampiyonlardan birisidir.

Çelik Yumruklar izle, kendi çapında küçük işler yapmaya başlayıp değişimi artık sindirmiş birisi olan Charlie hurdalıklardan toparladığı robotları restore edip ringlere geri döndürüp para kazanmaya çalışmaktadır. Ring’e çıkan robotlar arasında herhangi bir kural kalmamıştır. Merhametsizce bir savaş sonucunda kullanılamaz ülkü gelen yenilir. Oğlununda desteğiyle son bir hücum yapmak isteyen Charlie ve Max şanslarını denemek için işe koyulurlar. Oyuncu kadrosunda Hugh Jackman, Dakota Goyo ve Evangeline Lilly’i gördüğümüz Çelik Yumruklar filminin yönetmenliği Shawn Levy tarafından ele alındı. Real Steel filmini bizden 1080p ve dilediğiniz dil seçeneğiyle full hd izleyebileceksiniz. Çelik Yumruklar 1080p HD izleyicilerine hoş seyirler diliyoruz.

Orijinal İsmi Real Steel
IMDb Puanı 7.1

Yönetmen

Yönetmen

Oyuncular

Paylaşımlar0

Benzer Başlıkları

Yoruma Kapalı
Hilbet Holiganbet Grandbetting betebet Elexbetescort istanbul aksiyon filmleri 2019komedi filmleri 2019youtube mp3 dönüştürücü iosfar cry 5 türkçe yamayetişkin sohbetbizimmekanaşk sözleri