İyi Çocuklar Ağlamaz 2012 | HD Filmi Kesintisiz izLeyin
İyi Çocuklar Ağlamaz 2012

İyi Çocuklar Ağlamaz 2012

Feb. 15, 2012Netherlands96 Min.2,780
Oyunuz: 0
0 0
Peki buradaki olay nedir?

Açıklama

İyi çocuklar ağlamaz, orijinal adıyla Achtste- groepers huilen niet 2012 Hollanda yapımı bir filmdir. İyi çocuklar ağlamaz filminin yönetmen koltuğunda Dennis Bots oturmaktadır. Filmin senaristliğini ise Karin van Holst Pellekaan üstlenmiştir.

İyi Çocuklar Ağlamaz filminin başrollerini Briefgeheim filminden tanıdığımız Hanna Obbeek, Düşey Trom filminden tanıdığımız Nils Verkooijen, De co-assistent filminden tanıdığımız Fiona Livingston, Sweet Love filminden tanıdığımız Amin Belyandouz, Kursk filminden tanıdığımız Eva van der Gucht ve Het echte leven ve Lijn 32 filmlerinden tanıdığımız Loek Peters paylaşmaktadır. Filmde Akkie karakterine Hanna Obbeek, Joep karakterine Nils Verkooijen, Elise karakterine Fiona Livingston, Laurens karakterine Bram Flick, Brammetje karakterine Amin Belyandouz, Juf Ina karakterine Eva van der Gucht, Dokter Snor karakterine Loek Peters, Moeder Akkie karakterine Johanna ter Steege ve Vader Akkie karakterine Reinout Bussemaker yaşam vermiştir.

Akkie son sınıf öğrencisi ve futbola fazla düşkün bir kızdır. Kızların futbol oynayamayacağını düşünen sınıf arkadaşı Joep ile kesintisiz ağız dalaşı etmektedir. Aralarındaki bir tartışma sonucu Akkie ’nin burnu kanar ve hastaneye gitmek zorunda kaldır. Yapılan tahliller sonucu Akkie lösemi olduğunu öğrenir. Akkie bir yanlamasına futbol tutkusu bir yandan hayatta kalma mücadelesi vermektedir.

Dram ve aile türü film severlerin beğeneceğini düşündüğümüz İyi Çocuklar Ağlamaz filmini mutlaka izleyiniz. Doğrusu çok başarılı bir dram filmi olduğunu ve göz yaşlarınızı kuvvet tutacağınızı açıkça belirtmek isteriz. İyi Çocuklar Ağlamaz 2012 Türkçe Dublaj Full izleyicisine hoş ve nitelikli bir dram seyri dileriz.

Orijinal İsmi Cool Kids Don't Cry
IMDb Puanı 7.5

Yönetmen

Yönetmen

Oyuncular

Paylaşımlar0

Benzer Başlıkları

Yoruma Kapalı
Hilbet Holiganbet Grandbetting betebet Elexbetescort istanbul aksiyon filmleri 2019komedi filmleri 2019youtube mp3 dönüştürücü iosfar cry 5 türkçe yamayetişkin sohbetbizimmekanaşk sözleri