Kötü Eğitim – Bad Education 2019 | HD Filmi Kesintisiz izLeyin
Kötü Eğitim – Bad Education 2019

Kötü Eğitim – Bad Education 2019

Apr. 25, 2020USA103 Min.412
Oyunuz: 0
0 0
Peki buradaki olay nedir?

Açıklama

Fazla popüler olan müfettiş Frank Tassone itibarını kaybetmeye başlamasını anlatan Kötü Eğitim filmi Bad Education adıyla 2019’da komedi filmi olarak Hugh Jackman’nın başrol aldığı üretim oldu. Roslyn Okulu isimli okulda yanına yer alan asistanı Pam Gluckin ile birlikte fazla ciddi bir prestij yakalamışlardır. Bütün okula yaymış olduğu güzel enerjisi ve güveni onu el üzerinde tutmalarını sağlar. Şahane giyim tarzı, tıraş bıçağı gibi kıyafetler ile okulun havasını değişiren Frank Tassone için işler aniden değişmeye başlayacaktır.

Fena Eğitim izle, sıfır yanlışı olan kimsenin hakkında negatif bir söylemde bulunamadığı bu adamdan şüphelenen gazeteci öğrenci kafayı takmıştır. Kimsenin hatasız olamayacağını düşünen bu öğrenci araştırmalarını ilerletip derinlere inmeye başlar. New York şehrinde Roslyn Okulu’nun zimmete geçirme skandalının patlak vermesiyle birlikte yapılan bütün kanunsuzluk vakaları tek tek gün yüzüne vurmaya başlamıştır. Yan bu olayda esas şüpheliler Frank Tassone ve onun yardımcısı Pam Gluckin olur. Cory Finley’nin yönettiği Kötü Eğitim filmini Mike Makowsky yazmıştır. Hugh Jackman, Allison Janney ve Alex Wolff’un oynadığı Bad Education’ı altyazılı seyredebilirsiniz. Kötü Eğitim 2019 Full izleyeceklere şen komedi seyri dileriz.

Orijinal İsmi Bad Education
IMDb Puanı 7.3

Yönetmen

Yönetmen

Oyuncular

Paylaşımlar0

Benzer Başlıkları

Yoruma Kapalı
Hilbet Holiganbet Grandbetting betebet Elexbetescort istanbul aksiyon filmleri 2019komedi filmleri 2019youtube mp3 dönüştürücü iosfar cry 5 türkçe yamayetişkin sohbetbizimmekanaşk sözleri