Kutup Köpekleri Arctic Dogs Türkçe Dublaj Animasyon | HD Filmi Kesintisiz izLeyin
Kutup Köpekleri Arctic Dogs Türkçe Dublaj Animasyon

Kutup Köpekleri Arctic Dogs Türkçe Dublaj Animasyon

Oyunuz: 0
0 0
Peki buradaki olay nedir?

Açıklama

Kutup Köpekleri izle, En iyi animasyon filmlerinden olan Arctic Dogs ile Swifty’in kuzey kutbundaki macerasına Türkçe dublaj 1080p kalitede eşlik edin. Özelikle çocukların oldukça maceralı Swifty’in hikayesine tanık olacağı Kutup Köpekleri filminde isminden de anlaşılacağı üzere Kuzey kutbunda bulunan Swifty orada en iyi ve en hızlı kurye köpek olmak için yaptıkları maceralar konu alınıyor. Aslında Tilki olan ve Kutup pısra şirketinde çalışan kahramanımız, Husky adı verilen en hızlı kurye köpeği olmak için oldukça çok hayal kurar. Bu görevi en iyi şekild etemsil edebileceğini ıspatlamak için tüm kargoları jet hızında sahiplerine götürmektdir. Günlerden bir gün yine kargo taşıyan kahramanımız martıların kontrolünde olan Denizlerin aslanı Otto Von Walrus’un planlarını öğrenir. Bu kişinin asıl amacı buzul kutbunu delerek tüm Dünya’yı eritmek ve kendi hakimiyetine katmak olduğunu öğrenir oldukça üzülen Swifty bu durum karşısında arkadaşlarından yardım alarak bu kişinin hain planını bozmaya çalışır.

2019 yılında yayına giren imdb’den 4,6 puan alan çocukların sevimli kahramanı Swift’nin olaylarına Kutup Köpekleri Filmi ile eşlik edebilirsiniz. Aaron Woodley’in yönetmenliğinde asıl adı Arctic Dogs olan animasyon filmini keyifle izleyebilir sitemize yorumlarda bulunabilirsiniz.

Yönetmen

Yönetmen

Oyuncular

Paylaşımlar0

Benzer Başlıkları

Yoruma Kapalı
Hilbet Holiganbet Grandbetting betebet Elexbetescort istanbul aksiyon filmleri 2019komedi filmleri 2019youtube mp3 dönüştürücü iosfar cry 5 türkçe yamayetişkin sohbetbizimmekanaşk sözleri