Recep İvedik 6 Afrika 2019 | HD Filmi Kesintisiz izLeyin
Recep İvedik 6 Afrika 2019

Recep İvedik 6 Afrika 2019

Oyunuz: 0
0 0
Peki buradaki olay nedir?

Açıklama

Bir kusur sonucu Kenya’ya gidecek olan kahramanımız Recep İvedik 6 izleyicileriyle kaldığı yerden maceraya ülke dışında devam ediyor. Yakın dostlarının olduğu Karaambarlar Kamyoncular Derneği kadar Konya’da düzenlenecek kuru fasülye festivali için Recep İvedik’e özel bir davet gönderilmiştir. Gelen bu mektubu gören Recep İvedik 6 filminde fazla mutlu olur ve gidebilmek için en yakın kankası Nurullah’a durumu açıklar. Yoğun ısrarları sonucu Recep İvedik ile birlikte Konya’ya bu festivale gitmeye ikna olmuştur.

Recep İvedik 6 Full izle, gezi acentesinde yeğeni yer alan Nurullah anında bilet ayarlaması için onu arar lakin hatta yaşanan bir sorundan nedeniyle Kenya olarak algılanıp biletleri oraya kesmişlerdir. Havalimanına gelen Recep İvedik ve Nurullah’ın kıyafetlerinden şüphelenip Kenya sıcağında giyilmemesi gerektiğini söylemeye çalışsalar ve aşı olmaları gereklili gibi yerlerde anlaşamazlar. Uçak yolculuğu çok uzun sürünce durumu farkederler fakat bundan böyle fazla geçtir. Recep İvedik bir zaman Kenya’da süre geçmek zorundadır. Burada kaba hayvanlar ve kabileler arasında komedi batmış bir macera Recep İvedik 6’da sizler bekliyor. Togan Gökbakar’ın baştan yönetmen koltuğunda gördüğümüz yapımda Şahan Gökbakar, Nurullah Celebi ve Somer Kavran oynamaktadır. Recep İvedik 6 Afrika 2019 Full izleyeceklere güzel bir komedi dileriz.

Yönetmen

Yönetmen

Oyuncular

Paylaşımlar0

Benzer Başlıkları

Yoruma Kapalı
Hilbet Holiganbet Grandbetting betebet Elexbetescort istanbul aksiyon filmleri 2019komedi filmleri 2019youtube mp3 dönüştürücü iosfar cry 5 türkçe yamayetişkin sohbetbizimmekanaşk sözleri