Remember Me 2019 | HD Filmi Kesintisiz izLeyin
Remember Me 2019

Remember Me 2019

Mar. 12, 2010USA113 Min.133,287
Oyunuz: 0
0 0
Peki buradaki olay nedir?

Açıklama

Önceden aşık olduğu kadının Alzheimer hastalığına yakalanması sonrası ona ulaşma çabasını anlatan Remember Me filmi 2019’da İspanya ve ABD karşılıklı yapımı komedi filmi olarak gösterime girdi. Claude fazla uzun bir süredir hem arkadaşı bununla birlikte komşusu olan Shane ile birlikte Kaliforniya’da yaşamaktadır. İşi tiyatro eleştirmeni olan Claude kızı Selma ve torunu Tania için endişelenmektedir. Çünkü David isimli kayınpederi halk fonlarını kadınlarla yerken yakalanmıştır.

Remember Me izle, bu alıcı bir skandal aile ortamını derinden sarsmışken Claude bir taraftan eski işleriyle meşgul olup kafasını dağıtmaya çalışmaktadır. Yeni görüşler için katkı sağlamak namına bir kaç sene evvel çalıştığı gazeteye gidip editörler ile munazara eder. Fakat buraya gittiği son ziyaretiyle ünlü tiyatro ve sinema oyuncusu Lillian Blanche Alzheimer teşhisi konduğunu öğrenir. Huzurlu ve ağırbaşlı bir zaman geçirmesi için üst düzey yaşayanlar topluluğuna gönderilmiştir. Bu birey 60’lı yıllarda Claude’un birincil aşkı olan kişidir. Baştan ona yakın yapabilmek namına Shane’den bu konuda takviye ister. Martín Rosete’nin yönettiği Remember Me filmini Rafa Russo kaleme aldı. Sienna Guillory, Brian Cox ve Bruce Dern oyuncu olarak yer alıyor. Remember Me 2019 Türkçe Altyazılı izleyeceklere hoş komedi ve romantik film diliyoruz.

Orijinal İsmi Remember Me
IMDb Puanı 7.1

Yönetmen

Yönetmen

Oyuncular

Paylaşımlar0

Benzer Başlıkları

Yoruma Kapalı
Hilbet Holiganbet Grandbetting betebet Elexbetescort istanbul aksiyon filmleri 2019komedi filmleri 2019youtube mp3 dönüştürücü iosfar cry 5 türkçe yamayetişkin sohbetbizimmekanaşk sözleri