The Hollow Child 2017 | HD Filmi Kesintisiz izLeyin
The Hollow Child 2017

The Hollow Child 2017

Jun. 15, 2018Canada88 Min.1,002
Oyunuz: 0
0 0
Peki buradaki olay nedir?

Açıklama

Farklı koruyucu ailelerin yanında kalan Samantha’nın öyküsüne yer verilen The Hollow Child filmi 2017’de Kanada yapımı korku filmi olarak karşımıza çıkmıştır. Ufak bir belde de yaşamakta olan genç kız, yerleştiği yeni koruyucu ailenin yanında hayatına alışmakta uğraşmaktadır. Bu ailenin kızı olan Olivia ile ilgilenmek durumunda olsa bile o daha fazla arkadaşlarıyla vaktini öldürmektedir.

The Hollow Child izle, okuldan eve döndüğü bir gün arkadaşının yanında Olivia’da vardır ve onunla gitmek yerine tek başına eve gitmesini ister. Samatha’nın dediğine itiraz etmeden evin yolunu tutan küçük kız ormanın içerisine girdiğinde kaybolur. Günler süren araştırma neticesinde Olivia’dan bir iz bulunamamıştır. Fakat aradan geçen zamandan sonra sanki kaybolmamış gibi Olivia çıkagelir. Samantha onun kaybolmasından kendini sorumlu tuttuğu için çok sevinmiştir. Fakat bir süre sonra küçük kızın hareketlerinde bazı tuhaflıklar oluşmaya başlar. Durumu araştırmaya başlayan Samantha aslında bu kasabayı senelerdir çevreleyen ürkütücü gerçekler ile tanışacaktır. Jeremy Lutter’ın yönettiği The Hollow Child’ın senaryosu Ben Rollo tarafından yazıldı. Jessica McLeod, Hannah Cheramy ve John Emmet Tracy’i oyuncu olarak görüyoruz. The Hollow Child 2017 Altyazılı izleyeceklere güzel seyir dileriz.

Orijinal İsmi The Hollow Child
IMDb Puanı 4.8

Yönetmen

Yönetmen

Oyuncular

Paylaşımlar0

Benzer Başlıkları

Yoruma Kapalı
Hilbet Holiganbet Grandbetting betebet Elexbetescort istanbul aksiyon filmleri 2019komedi filmleri 2019youtube mp3 dönüştürücü iosfar cry 5 türkçe yamayetişkin sohbetbizimmekanaşk sözleri