Yarının Dünyası – Tomorrowland | HD Filmi Kesintisiz izLeyin
Yarının Dünyası – Tomorrowland

Yarının Dünyası – Tomorrowland

May. 22, 2015USA, Spain, France, UK130 Min.164,419
Oyunuz: 0
0 0
Peki buradaki olay nedir?

Açıklama

Kaderleri birbirlerine bağlanmış olan insanları bir yerin keşfi ile başlayan aksiyonu konu alan Yarının Dünyası filmi 2015 senesinde Tomorrowland adıyla ABD sinemalarında gösterime antre yapmıştır. Vakit ve boyutlar arası oluşan bağlantının işlendiği Casey Newton ve Frank Walker kendi zihinleri içerisinde toplandığı yerin gizemini ortaya dökmeleri ile macera başlıyor. Kendi zamanı içerisinde deha olarak nitelendirilmekte olan Casey ile bilime olan ilgisiyle keşifler yapan Frank’in hikayesini anlatıyor. İlginç şekilde var olabilen süre uzay kavramında oluşan yerleri bulabilmek adına son derece güvenli olmayan bir yolculuğa çıkıyorlar.

Açıklanmış bu yerler sadece onların hafızlarında yani beyinlerinde oluşan mekanlardan oluşmaktadır. Maddi olarak varlığını ispatlayamadıkları bu yerlere seyhet edip oraları keşfetmeleri gereklidir. İkili ise iki taraflı oluşan bir felek ağı içerisinde birbirlerine bağlanmışlardır. Oyuncuları arasında George Clooney, Hugh Laurie ve Britt Robertson’nın yer aldığı Yarının Dünyası filminin yönetmen koltuğunda Brad Bird’i görmekteyiz. Tomorrowland ‘i ister türkçe altyazılı dilerseniz türkçe dublaj izleyebilirsiniz. Yarının Dünyası 1080p Full izleyenlere iyi seyirler dilemekteyiz.

Orijinal İsmi Tomorrowland
IMDb Puanı 6.4

Yönetmen

Yönetmen

Oyuncular

Paylaşımlar0

Benzer Başlıkları

Yoruma Kapalı
Hilbet Holiganbet Grandbetting betebet Elexbetescort istanbul aksiyon filmleri 2019komedi filmleri 2019youtube mp3 dönüştürücü iosfar cry 5 türkçe yamayetişkin sohbetbizimmekanaşk sözleri