Yeti Efsanesi 2019 | HD Filmi Kesintisiz izLeyin
Yeti Efsanesi 2019

Yeti Efsanesi 2019

Sep. 27, 2019China, USAN/A
Oyunuz: 0
0 0
Peki buradaki olay nedir?

Açıklama

Abominable, Türkçe ismiyle Yeti Efsanesi 2019 yapımı bir animasyon macera filmi olarak animasyon sever herkesin karşısına çıkıyor. Bir buçuk saat süren Yeti Efsanesi filmi Çin ve Amerika müşterek yapımı. IMDB puanı 7.0 olmasıyla uyarı çeken bu 2019 yapımı animasyon filminin hem yönetmenliği keza de senaristliği Jill Culton ’ın elinden çıkma.

Yeti Efsanesi isimli filmin yönetmeni ve senaristi Jill Culton ’ı daha önce Monsters, Inc. ve Toy Story filmlerinin kadrolarından biliyoruz. Filmin baş karakteri olan Yi adlı kızı Chloe Bennet, yani Agents of Shield dizisinin Daisy ’si seslendiriyor. Peng karakterinin sesine ise 2004 doğumlu Amerikalı oyuncu Albert Tsai yaşam veriyor.

Yeti Efsanesi filminin konusuna göre üç çocuk Yeti ’yi evine götürmeye çalışıyor. Film Çin ’de bir yerde Yeti ’nin tutulduğu hücreden kaçmasıyla başlıyor. Yeti kaçıp bir binanın çatısında saklanıp ne yapacağını bilemezken annesiyle yaşayan ve babasını yakın zamanda kaybeden Yi isimli kız keman çalmak için çatıya çıktığı bir gün Yeti ile karşılaşıyor ve onu evine götüreceğine söz veriyor. Yi öteki bir yandan halihazırda babasıyla gitmek istediği Çin seyahatine babası vefat ettiği için kimsesiz gitmek istiyor ve bunun için çeşitli işler yaparak para biriktirmeye çalışıyor. Yeti ’yi evine götürme konusunda Jin ve Peng isimli arkadaşlarından da destek bölge Yi yalnızca Yeti ’yi nasıl götüreceğini düşünmekle yok, bununla birlikte onu yakalamaya çalışan epeyce varlıklı birinden ve onun adamlarından da nasıl kaçacaklarını da düşünmekle uğraşıyor.

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin filminin yapımcı stüdyosundan çıkma oldukça neşe saçan bir animasyon yapımı olan Yeti Efsanesi filmi çocuklarla da izlenebilir. Yeti Efsanesi Altyazılı HD izleyicileri için mükemmel ötesi bir seyir dileriz.

Orijinal İsmi Abominable
IMDb Puanı N/A

Yönetmen

Yönetmen

Oyuncular

Paylaşımlar0

Benzer Başlıkları

Yoruma Kapalı
Hilbet Holiganbet Grandbetting betebet Elexbetescort istanbul aksiyon filmleri 2019komedi filmleri 2019youtube mp3 dönüştürücü iosfar cry 5 türkçe yamayetişkin sohbetbizimmekanaşk sözleri