Mubarakan 2017 | HD Filmi Kesintisiz izLeyin

Mubarakan 2017

adminAralık 8, 2018

Beş parmağın beşi de bir olur mu? atasözünü çok duymuşsunuzdur. Genelde kardeşlerin neden birbirleri gibi olmadığını vurgulamak için söylenir. Acaba gerçekten beş parmağın beşi de bir olur mu? Tartışmaya açık bir konudur. Çocuklar her ne kadar ayın ortamda yetişirlerse yetişsinler. Aynı yemekleri de yeseler, aynı okula da gitseler durum hep böyledir. Hep bir farklılık vardır aralarında. Bazıları birbirine benzemeseler kardeş olduklarını kimse anlamayacaktır. İki kardeşin ayrı yerde eğitim alması ise başlı başına büyük bir farklılık yaratır. Mubarakan izlerken de göreceğiniz gibi iki kardeş her zaman aynı olamazlar. Hint filmi izlemek için en doğru tercih.

Mubarakan izle
Charan ve Karan, evet bu iki ismi duyduğunuz zaman yüzünüzde hep bir tebessüm olabilir. Karan ve Charan kardeşlerin ilginç bir öyküsü vardır. Küçük yaşta eğitim için ayrılan kardeşlerden Charan, Punjab’ta eğitim almıştır. Karan ise Londra’da eğitim almıştır. Okulların kapanmasından sonra artık eğitim hayatlarını da bitiren kardeşler birlikte Hindistan’a dönerler. Burada bir takım işler yapmaya karar veren ikiliden Charan, diğer kardeşine göre biraz daha yakışıklı ve sempatiktir. Bu ona her alanda üstünlük sağlamaktadır. tek ortak noktaları ise ikisi de eğlence küpüdür. Girdikleri her ortamı neşeye boğan bu kardeşlerden biri aşık olur ve curcuna zinciri cereyan olur. Romantik filmlerinde kategorisinde bulunan yapım Hindistan’da milyonlara ulaşan bir izleyici kitlesi yakalamıştır.

Categories
Paylaşımlar0

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website

Hilbet Holiganbet Grandbetting betebet Elexbetescort istanbul aksiyon filmleri 2019komedi filmleri 2019youtube mp3 dönüştürücü iosfar cry 5 türkçe yamayetişkin sohbetbizimmekanaşk sözleri