Raw – Mezar 2017 | HD Filmi Kesintisiz izLeyin

Raw – Mezar 2017

adminKasım 12, 2018

Bazı insanların yaşantısı ne olursa olsun özlerindeki kişiliği er yada geç keşfederler. Justine adındaki bu güzel kızın anne ve babası veterinerdir. Bu 16 yaşında olan ve çok zeki olan kızında bir veteriner olacağı düşünülmektedir. Veterinerlik için okula gittiğinde ise ailesinin ona kattığı değerlerden ödün vermesi gerekmektedir. Nasıl derseniz eğer; ailecek vejetaryen oldukları için kesinlikle et yememektedirler.

Mezar izle
Fakat okulun ilk haftası onun çiğ etin tadına bakması istenir. Başta bu durumu kabul etmese de bunu sevmeye başlar. Özünde ete karşı bir istediği varmış aslında fakat bu durum ailesi yüzünden bastırılmıştır. Bu bastırılmış isteğe yeniden can veren kız çığırından çıkmıştır. Erkeklerle birlikte olmakta ve onları neredeyse yemek istemektedir. İçindeki bu yamyamlık istediğini bir türlü bastıramamaktadır. Mezar filmi 10 ödül ve 7 adaylığıyla bir baş yapıt niteliği taşımaktadır. Aile içerisinde izlenebilecek bir yapım değildir. Kan ve etlerin bulunduğu mide bulandırıcı sahneler bulunmaktadır. Midesi kaldırmayanların hiç açmaması önerilir. Bir çokta Erotik sahne bulunmaktadır. Korku filmleri içindeki bu yapımın bir dram yönü de bulunmakatadır.

Categories
Paylaşımlar0

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website

Hilbet Holiganbet Grandbetting betebet Elexbetescort istanbul aksiyon filmleri 2019komedi filmleri 2019youtube mp3 dönüştürücü iosfar cry 5 türkçe yamayetişkin sohbetbizimmekanaşk sözleri