Ruhlar Bölgesi Bölüm 2 | HD Filmi Kesintisiz izLeyin

Ruhlar Bölgesi Bölüm 2

adminNisan 22, 2020
Yaşananların ardından Lambert ailesi artık tehlikenin geçmesiyle tek araya gelmesini anlatan Ruhlar Ili Bölüm 2 filmi farklı ismiyle Insidious Chapter 2 korku filmi 2013’te vizyon yaptı. Büyükannenin yer aldığı eve geçen ailenin toplanması ve artık kurtulduklarını düşünmesi kez uzun sürmeyecektir. Ruhların gittiğine inanmaya başlarken birden telsizlerden gelen sesler ve odanın içinde görmeye başladıkları beyaz gecelilik hayalet ile işler yine karışmaya başlar. Ruhlar Ili ile neden hala iletişim halinde olduklarını anlamaya çalışan Lampert ailesi araştırmalara başlamıştır.
Ruhlar Ili 2 Ilgi et, onların daha çocukluk çağlarından gelen bazı sırları olduğunun farkına varmışlardır. Ama bu paranormal evren ile olan bağlantılarının altında yatan asal sebebi bulmaları gerekmektedir. Buraya gelmelerinde asal sebep onların eski evinde yaşanan olaylardan dolayı polis incelemeleri sürereken eve sağlamak yapamamalarıdır. Farklı tarafta sorularına cevap arayan yetkililer ile astral seyahat yaparak bölgeyi çözmeye çalışan Lambertlar ile Ruhlar Ili 2 filmi yine gerilim dolu. James Wan’nın yönetmen koltuğunda oturduğu Leigh Whannell’nın senaryosunu üstlendiği filmi 1080p izleyebilirsiniz. Ruhlar Ili Bölüm 2 Türkçe Dublaj Full izleyicilerine keyifli tek gerilim dileriz.
Categories
Paylaşımlar0

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website

Hilbet Holiganbet Grandbetting betebet Elexbetescort istanbul aksiyon filmleri 2019komedi filmleri 2019youtube mp3 dönüştürücü iosfar cry 5 türkçe yamayetişkin sohbetbizimmekanaşk sözleri