Rum 2017 | HD Filmi Kesintisiz izLeyin

Rum 2017

adminAralık 8, 2018

Hırsızlar için önemli olan, küçük ve para edecek şeyler çalmaktır. Bu sayede hem taşıması hemde elden çıkarması kolay olur. Bazı hırsızlar takip, ettikleri korunmayan mekanlara girerek hırsızlık yaparlar. Fakat hırsızlık yaptıkları bir evin perili bir ev olduğunu düşünsenize? Rum izlerken korku ve gerilim filmlerindeki gibi bir dehşete kapılacaksınız.

Rum izle
4 iyi hırsız uzun bir takip sonrası teknolojik aletlerle dolu bir mekanı gözlerine kestirirler. Mekanın gece boş olduğunu gördüklerinde ise işe koyulurlar. Buradan aldıkları aletleri aralarında bölüşürler ve dağılırlar. Soygun sonra içlerindeki hırsızlardan komiser olanı bir buluşma ister. Bu buluşma sonrasında yakalanacaklarını düşünen grup bir eve sığınırlar. Bu evde saklanıp ortalık sakinleşince çıkmayı düşünürler. Fakat girdikleri evde tıkılıp kalırlar. Evin bir etkisi vardır. Burada işledikleri bütün suçları tekrar görmektedirler. Burada gördükleri onlar için dehşet verici bir durumdur. Rum filminde korkulu bir evde yaşananlar tüm gerçekliğiyle ortaya çıkıyor.

Categories
Paylaşımlar0

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website

Hilbet Holiganbet Grandbetting betebet Elexbetescort istanbul aksiyon filmleri 2019komedi filmleri 2019youtube mp3 dönüştürücü iosfar cry 5 türkçe yamayetişkin sohbetbizimmekanaşk sözleri