Shabdo | HD Filmi Kesintisiz izLeyin

Shabdo

adminAralık 8, 2018

Yabancı filmleri kendi dillerine uyarlayan kişilere seslendiren veya ses dublajı yapan kişi denir. Bu kişiler günlerinin büyük çoğunluğunu stüdyolarda geçirirler. Sürekli olarak filmlere ses efekti ekleyen bu kişilerin en büyük problemi ise zamanla işitme güçlüğü çekmeleridir. Her mesleğin bir zorluğu olduğu gibi bu mesleğinde zorluğu işitme problemleridir. Shabdo filmi de bu konuyu işleyen güzel bir Hint yapımı.
Filmin ana konusu yukarıda bahsettiğimiz konu. Shabdo izlerken göz yaşlarınıza hakim olamayacaksınız. Bir adamın işine olan bağlılığı ve bunun sonrasında yaşadığı anlar kaleme alınmıştır. Tarak, adında işine gönül vermiş bir seslendirme ustası sürekli olarak bir kulak ağrısı çekmektedir. Bunun sorun kendisi için büyük bir sorun teşkil ettiği için doktora gitmiştir. Doktor tedavi olmasını önerir çünkü bu işe daha fazla devam ederse duyma yetisini tamamen kaybedeceğini söylemiştir.
Tarak için bu sözlerin hiç bir anlamı yoktur o sadece işini yapmak istemektedir. Yaşanmış bir olaydan esinlenerek yapılmış Shabdo filmi bizlere bir yaşam mücadelesinin ne demek olduğunu anlatacak güzel bir yapım. Shabdo filminin yönetmen koltuğunda Kaushik Ganguly bulunmaktadır. Shabdo izlerken böylesine farklı bir senaryoyu kaleme alan senarist Kaushik Ganguly teşekkürü bir borç biliriz. Filmde yer alan oyuncular ise Churni Ganguly, Ritwick Chakraborty ve Victor Banerjee şeklindedir. Shabdo filmini full hd veya 720p seçenekleriyle sitemizden HD olarak
izleyebilirsiniz. Shabdo yapımını ayrıca türkçe dublaj izlemek isteyen izleyiciler için Shabdo türkçe dublaj izle bölümünden sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz.
Shabdo izlerken bir problemle karşılaşırsanız veya düşüncelerinizi bildirmek için
aşağıda bulunan yorum yap yerinden bizlere yorum yapabilirsiniz.
Sizlere en mükemmel Shabdo full izle seçeneğini sağlarken bizlere bir teşekkürü çok
görmeyin

Categories
Paylaşımlar0

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website

Hilbet Holiganbet Grandbetting betebet Elexbetescort istanbul aksiyon filmleri 2019komedi filmleri 2019youtube mp3 dönüştürücü iosfar cry 5 türkçe yamayetişkin sohbetbizimmekanaşk sözleri