Süperstar 2017 Secret Superstar | HD Filmi Kesintisiz izLeyin

Süperstar 2017 Secret Superstar

adminAralık 8, 2018

Süperstar olarak hayatını çok gizli geçiren ünlü isim her gittiği yerde tanınmaktadır. Bu ukala adam her gördüğü kıza tavlamaya çalışmakta ve başarmama olasılığı oldukça düşüktür. Bu da onu bildiği için her kızda şansını dener. Bu kızların bazıları kasiyerdir, bazısı mankendir.

Süperstar izle
Süperstar izlerken en dikkat çeken şey Aamir Khan’ın muhteşem değişimidir. Bir önceki filmi dangal için 15 kilo almıştı. Şimdi o kiloları vermiş ve gördüğümüz en fit insanlardan biri olmuştur . Bu değişim onun için zor bir süreçtir. Role girmek olarak nitelendirdikleri bu değişim onların kalitesini yansıtmaktadır. Ülkemizde nasıl Kemal Sunal filmleri trendi diye bir şey varsa ; aynı şey Hindistan için geçerlidir. Aamir Khan filmleri diye de bir şey var . 2018 filmlerinin etkisinde ve çerçevesinde izleme şansını yakalayacağımız eğlence dolu hikaye sizlerle olacak .

Categories
Paylaşımlar0

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website

Hilbet Holiganbet Grandbetting betebet Elexbetescort istanbul aksiyon filmleri 2019komedi filmleri 2019youtube mp3 dönüştürücü iosfar cry 5 türkçe yamayetişkin sohbetbizimmekanaşk sözleri