Breaking Bad | HD Filmi Kesintisiz izLeyin
Breaking Bad

Breaking Bad

Oyunuz: 0
0 0

Senarist

Senarist

Oyuncular

Açıklama

Sıradan bir kimya hocayı olan Walter White’ın can vereceğini bilince uyuşturucu üreticiliğine kadar uzanan serbestleşme tecrübeyi, sansasyonel bir kara espriye dönüşüyor.

Hekim, hastalandığınızı ve yaşamak için iki yılınız kaldığını söyledi… Ne yapardınız? Dünyayı dolaşmak, beğendiklerinizle süre geçirmek, asla cesaret edemediğiniz bir şeyi sınamak… Tüm bunlar sizin için bir alternatif olabilir. Ancak Walter White için vaziyet azıcık değişik. The X-Files’ın imalcisi Vince Gillian’ın imzasını taşıyan Breaking Bad, vefatla yüzleşen sıradan bir adamın sıradışı öyküsünü anlatıyor.

Walter, eşi ve manili oğlu Jr. ile New Mexico’da tüm yaşamını kaidelere göre yaşayan kendi halinde bir kimya hocasıyken, ölümcül aşamada akciğer kanseri olduğunu bilir. Yaşamak için iki yılı kalmıştır. Bu haberle sarsılan White, yaşamının eşitliğini değiştirir. Tüm günlük kaygılardan ve cemiyetin dayattığı sınırlamalardan sıyrılarak yeni bir adama dönüşür… Kimya bilgilerini değişik bir neden için, uyuşturucu üretip satmak için kullanan bir adam. Emeli vefatından sonra ailesinin geçinebilmesini sağlayacak parayı kazanmaktır. Ancak işler hakimiyetten çıkar.

Kolay bir aile babasının uyuşturucu çetesinin elebaşına dönüşmesinin gülünç ama aynı zamanda duygu yüklü öyküsünü kaçırmayın. Hele Malcolm in the Middle’ın babası Bryan Cranston, Emmy’ye aday gösterilen ve “Drama Dalında En İyi Erkek Oyuncu” mükâfatını kazanan Walter rolünde yaşamının performansını sunarken.

TMDb Puanı 9.5
Paylaşımlar0

Benzer Başlıkları

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website

Hilbet Holiganbet Grandbetting betebet Elexbetescort istanbul aksiyon filmleri 2019komedi filmleri 2019youtube mp3 dönüştürücü iosfar cry 5 türkçe yamayetişkin sohbetbizimmekanaşk sözleri