Sherlock | HD Filmi Kesintisiz izLeyin
Sherlock

Sherlock

Oyunuz: 0
0 0

Senarist

Senarist

Oyuncular

Açıklama

Sherlock ’u hiç böyle görmediniz! Sör Conan Doyle ’un kahramanını günümüze taşıyan Sherlock’ta şöhretli dedektif, çağdaş teknolojiden faydalanan biri olarak karşımızda.

Sherlock Holmes günümüzde yaşasaydı, cinayet dosyalarını nasıl çözerdi? Üç kısımdan oluşan film tezsi Sherlock, şöhretli dedektifi günümüze taşıyarak bu suale yanıt veriyor. Polise danışmanlık yapan bir kiralık dedektif olan Sherlock Holmes, izleyeceğimiz ilk kısımda John Watson ile tanışıp, tıpkı orijinal öyküdeki gibi Baker Sokağı’nda bir daire yakalıyor. Beraber ilk davaları zehirli bir hapla intihar etmiş gibi görünen üç bireyin cinayetinden kimin mesul olduğunu bulmaktır.

Eleştirmenlerce sevilen çağdaş Sherlock Holmes’ta The Other Boleyn Girl ve Atonement’taki rolleriyle tanınan Benedict Cumberbatch’i izliyoruz. Ortağı Watson’ı canlandıran Martin Freeman’i ise Love Actually ve The Hitchhiker’s Guide to the Galaxy’deki başrollerinden andırabilirsiniz.

TMDb Puanı 9.2
Paylaşımlar0

Benzer Başlıkları

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website

Hilbet Holiganbet Grandbetting betebet Elexbetescort istanbul aksiyon filmleri 2019komedi filmleri 2019youtube mp3 dönüştürücü iosfar cry 5 türkçe yamayetişkin sohbetbizimmekanaşk sözleri